logo
К О Л Е С А
П Е Р Е М О Г И

Часті запитання

Фонд не продає автівки, адже усі сили конвертує, щоб купувати авто для українських захисників за рахунок пожертв благодійників.

Підрахували, що в середньому витрати фонду, на один повнопривідний рамний пікап чи бус, становлять +/- 7000 $. Окрім безпосередньої вартості автівки, це включає її ремонт та логістику.

Зазвичай — 3-4 тижні: тривалість залежить від швидкості збору коштів, пошуку потрібної моделі за кордоном, перевезення й ремонту.

Така опція неможлива, оскільки військові мають різні запити. Відповідно до них, команда шукає автівки і доставляє їх до України.

Ми співпрацюємо з перевіреними майстрами, які можуть з цим допомогти. Таким чином ви можете до них звернутись безпосередньо, або ми можемо самі організувати фарбування.

Команда шукатиме донорів/благодійників або спільно з вами організує збір.

Наша діяльність повністю зорганізована у межах фонду, тому ми зобов’язані дотримуватись необхідної юридичної процедури, зокрема отримати клопотання з боку в/ч та підписати акт прийому-передачі. Останній документ підтверджує, що автівки передали на баланс військової частини.

Коли передають автівку потрібен техпаспорт на авто, лист від БФ, митна декларація, акт прийому-передачі автівки.

Зі свого боку ми можемо підтвердити відповідними документами (про них йшлося раніше), що авто передали на баланс конкретної в/ч. Інше — межа відповідальності керівництва військової частини. На жаль, часом недобросовісні командири в/ч унеможливлюють, щоб транспорт таки потрапив на передову.

Зверніться до нас у зручний спосіб — зателефонуйте або пишіть у соцмережі. Зі свого боку ви отримуєте клопотання від в/ч з печаткою та підписом. Опісля заповнюєте гугл-форму й чекаєте на транспорт.

Для себе обрали нішу — забезпечувати ЗСУ транспортом. Увесь ресурс спрямовуємо саме туди. Радимо звернутися до організацій, чия діяльність передбачає таку допомогу.

Як йшлося вище, фонд не продає авто. Якщо ваша ласка, ви можете зробити благодійний внесок, щоб ми системно забезпечували ЗСУ транспортом.

На нашому сайті є реквізити гривневих, валютних рахунків та QR-коди для криптовалюти.

Фонд згуртував довкола своєї діяльності волонтерів з різних країн, тому ми б раділи, якби ви підтримали нас у соцмережах, розповіли про діяльність знайомим, відгукнулись з ідеями співпраці чи допомогли благодійним внеском.